Zkuste podčlánkovou inzerciZkuste podčlánkovou inzerci

Čas strávený na PC nemusí znamenat jen radost u hraní videoher nebo rutinu při plnění pracovních povinností. Třeba takový virus infikující počítač vám může způsobit pořádný stres. Přitom stačí jen málo – kliknout na nevyžádaný odkaz nebo otevřít škodlivý soubor.

Vítěz nezávislých spotřebitelských testů

Abyste nemuseli řešit otázku co se zavirovaným počítačem, pořiďte si spolehlivý antivirus. Bitdefender Antivirus Plus patří na špici mezi antivirovými programy pro zařízení s operačním systémem Windows. Ne nadarmo se stal vítězem několika nezávislých spotřebitelských testů.

Ochrana v reálnem čase

Tento antivirus plně ochrání váš počítač v reálném čase před všemi viry, spywary a ransomwary. Současně odpadá starost s hrozbami typu phishing a dalšími online podvody. Vaše hesla nebo čísla platebních/kreditních karet jsou tak s Bitdefender Antivirus Plus v bezpečí. Uživatelé dozajista ocení i to, že detekce škodlivého viru nesníží výkon počítače.

Ochrana soukromí a vpn

Nespornou výhodou Bitdefender Antivirus Plus je i ochrana soukromí, jež se stává v současné době velmi horkou otázkou – antivirus současně obsahuje programy Bitdefender VPN, který zajistí ochranu vašich osobních údajů (a to i na veřejně dostupné WI-FI síti) a Bitdefender Safepay, díky kterému budou vaše online platební transakce v naprostém bezpečí.

Závěr

Dopřejte svému PC prvotřídní ochranu. Bitdefender Antivirus Plus totiž slibuje i další benefity. Z široké nabídky doplňkových nástrojů stojí za zmínku třeba skartovačka souborů, což je nástroj, prostřednictvím kterého definitivně vymažete soubor z počítače. To se hodí především pro ochranu citlivých dokumentů. Současně chytrý antivirus pozná, co na PC děláte, takže vás například nebude obtěžovat vyskakujícími okny v době, kdy jste uprostřed bitevní vřavy ve své oblíbené hře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 90 Kč
Zobrazit formulář pro nákup